Blog Śpiąca dolina w cieniu wulkanów. Podróż Dookoła Polski – Odcinek 9 [Ostatni]

Śpiąca dolina w cieniu wulkanów. Podróż Dookoła Polski – Odcinek 9 [Ostatni]

W końcu Dolny Śląsk! Zapraszamy na ostatni odcinek i zakończenie tej niezwykłej serii. Mamy nadzieję, że zostaniecie z nami na dłużej, bo szykujemy kolejne niespodzianki 🙂

Koniec podróży, koniec pięknej przygody, koniec niekończącego się tańca z pięknymi chwilami. Ta podróż była też na przekór nieco. Na przekór temu wszystkiemu, co zatrutą nicią delikatnie oplotło świat. Na przekór dawnym słabościom i traumom, związanym z dalekimi podróżami samochodem.

Pomyśleliśmy, że ruszymy w Polskę ale w taki sposób, by czuć że mamy ze sobą cały świat. Że gdy rozłożymy ręce szeroko to sięgamy od falujących gór, po morskie klify, od prastarych puszcz po złote bagna i rozlewiska. Że tam gdzie nie ma ludzi, wcale nie trzeba się nudzić, gdy ma się siebie nawzajem. Że jeśli choć 1/4 naszych przeżyć przekażemy Wam wszystkim, to uda nam się przekonać, że da się Polskę odkrywać nieco inaczej. Jeśli powiemy, że ta podróż była spełnieniem marzeń, to nie wszyscy w to uwierzą. I być może mają rację. Bo ta podróż nie była spełnieniem marzeń. Wtedy. Zobaczyliśmy 60 krajów na świecie, marzyliśmy o Yellowstone o Himalajach. Świat skurczył się… Więc ona spełnieniem marzeń stała się wtedy, gdy… wróciliśmy z niej. To już pewne. Bardzo dziękujemy Za wszystkie miłe słowa, komentarze i oceny. I komuś tam na górze Youtube, że w końcu dał nam szansę pokazać się szerszemu gronu.

Subskrybuj Nie przegap naszych nowych filmów, zasubskrybuj nasz kanał na YouTube
Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *