Blog PODRÓŻUJ BLIŻEJ. Taka będzie nasza najnowsza książka

PODRÓŻUJ BLIŻEJ. Taka będzie nasza najnowsza książka

Długo nas nie było. Blog wpadł niejako w okres małej hibernacji. Przez dwa miesiące nie było na nim nowego wpisu, bo jest rekordem od początku jego powstania. Duża rzecz.
Stan hibernacji u owadów określany jest jako diapauza. U Motyli również.

Na stronie Natura 2000 czytamy: Jeśli oddziaływanie lokalnych czynników środowiskowych przekroczy adaptacyjne możliwości organizmów, a migracja do bardziej sprzyjających środowisk nie jest możliwa, to jedynym mechanizmem, który może zapewnić im przetrwanie, jest wytwarzanie form spoczynkowych, odpornych na okresowe oddziaływanie niesprzyjających warunków.

Co robiliśmy w tym czasie? Po pierwsze PISALIŚMY DRUGĄ KSIĄŻKĘ, po drugie czerpaliśmy, ile się da z wyjątkowo łaskawej w tym roku “zimowej” zimy w Polsce. Po trzecie jesienią kontynuowaliśmy nasz cykl filmów o Polsce i zrealizowaliśmy kilka projektów stacjonarnych (np. prowadzenie zajęć na uczelni).

Czy oznacza, że znów nastawiamy się tylko na podróżowanie po kraju? Niekoniecznie… Rysują się w końcu plany wyjazdowe w Europę. Delikatne i nieokreślone czasowo. I raczej do miejsc, gdzie obostrzeń nie ma albo są minimalne. Ale… owszem. W tym roku również ruszymy w Polskę.

Najważniejsza informacja tego wpisu jest taka… MAMY DLA WAS NASZE NOWE DZIEŁO

  • Podróżuj Bliżej – to druga książka po PODRÓŻUJ LEPIEJ, którą znów napisaliśmy i wydajemy samodzielnie. O czym będzie? O Polsce. Tak. O podróżowaniu po Polsce. Ale nieco innym…
  • 21 opisanych regionów na urlop, weekend, wypoczynek. Regionów często drugiego i trzeciego wyboru jak Kociewie, Roztocze Wschodnie czy Dolina Bobru.
  • Opisane są aż 193 miejsca. A dodając jeszcze sugestie noclegowo-kulinarne to 300
  • Książka będzie liczyć aż ponad 300 stron. Kolorowych, na najwyższej jakości papierze.
  • W środku ręcznie malowane przez Marcina ilustracje/mapy oraz bardzo dużo zdjęć. Niektóre w większym formacie
  • Propozycje wędrówek wraz z mapami wydawnictwa Compass
  • Kilkudziesięciostronicowy poradnik na temat podróżowania po Polsce. Informacje praktyczne, podpowiedzi, pomysły, wiedza praktyczna.
  • Wersje książki: drukowana, cyfrowa i audio.
  • Dodatkowe bonusy w pakietach: Między innymi zniżki, dostępy, rabaty

Terminy?

PRZEDSPRZEDAŻ ROZPOCZĘŁA SIĘ 11 MAJA i od tego dnia zapraszamy Was do sklepu. Trwa do urodzin Marcina czyli 31 maja. Potem książki z dodatkami fizycznie wyjdą z magazynu do wszystkich.

Książki i pakiety do kupienia na specjalnej stronie gdziewyjechac.pl/podrozujblizej i tylko tam 🙂

Kampanii promocyjnej naszej nowej książki towarzyszy spot pod tytułem „Bliżej…”, w którym zebraliśmy najpiękniejsze ujęcia z podróży po Polsce z dobrych 5-6 lat

 

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *