Blog Wysyłamy newsletter!

Wysyłamy newsletter!

Prosiliście nas o możliwość śledzenia nas przez newslettera – no to macie! Obecnie podróżuje z nami w ten sposób już ponad 2.500 osób!

5 najważniejszych faktów o naszym newsletterze

1. Jak tylko mamy czas. 2-3 razy w tygodniu wysyłamy Wam newsletter, składający się z kilku fajnych promocji i okazji. Są to pomysły, których bardzo często nie znajdziecie nigdzie indziej. Nie publikujemy ich także na naszym fanpage.

2. W tym samym newsletterze wysyłamy też nasz najnowszy wpis z bloga, relację z podróży czy fotogalerię oraz z link wybranym poradnikiem podróżniczym czy przewodnikiem. Darmowe zwiedzanie, Sprytne zwiedzanie – tego typu. Czyli nie przegapiacie naszym podróży i inspiracji. Samo dobro 🙂

3. Uwaga! Po zapisaniu się zostanie wysłany do Ciebie e-mail potwierdzający subskrypcję: Jak go nie ma – może trafił do spamu? Kliknijcie w link i gotowe! Po zapisaniu się – najlepiej dodajcie nasz adres redakcja@gdziewyjechac.pl do książki adresowej albo sprawdźcie skrzynkę „spam”

4. No i oczywiście, jak nas nie ma, albo jesteśmy gdzieś w podróży – możemy mieć problem z wysłaniem Wam newslettera. Sami rozumiecie.

5. Wystarczy wpisać adres e-mail. Opcjonalnie dodać swoje imię. Z newslettera w każdym momencie można się wypisać. Nie przewidujemy żadnego spamu czy reklam! On ma Wam tylko pomagać śledzić nas na bieżąco i korzystać z okazji. Wyznajemy zasadę win – win – win. Wszyscy będą zadowoleni

Zanim się dopiszesz – zerknij na regulamin i politykę prywatności

wpisz swoje IMIĘ   wpisz swój E-MAIL  

.

Napisz pierwszy komentarz