Pomysły Na weekend W Polsce Gorący Cieszyn skąpany w słońcu [DUŻE ZDJĘCIA]

Gorący Cieszyn skąpany w słońcu [DUŻE ZDJĘCIA]

Wyskoczyliśmy na weekend do Cieszyna, by szybko i sprawnie rozpocząć nasz mały cykl #Motylewpolskę – czyli odwiedzenia wszystkich 10 najpiękniejszych (naszym zdaniem) miast i miasteczek w Polsce. Tych mniejszych i średnich. Jakie kolejne miasta w kolejce? Dowiecie się niebawem.

Cieszyn przywitał nas pomarańczowym i złotym słońcem, a ul. Głęboka rozpłomieniła się niczym Bulwar Zachodzącego Słońca w San Francisco.  Pół piątku i pół soboty wystarczyło, byśmy dla Was zrobili materiały na dwie notki. Jedna o starych pocztówkach Cieszyna i druga o 10 najważniejszych miejscach, które trzeba zobaczyć w Cieszynie. Jeśli macie pod ręką dwudziestozłotówkę, odwróćcie ją, zobaczycie rysunek rotundy. To ta cieszyńska, ze Wzgórza Zamkowego. Tak, ją m.in. trzeba zobaczyć…

Co było przez ten czas? Sauna w BusBrothers, wygodne spanie u świetnej ekipy z hostelu 3Bros Hostel i opowieści dziwnej treści do późnej nocy – dzięki. Smażony ser i nowe Książęce (spoko), odwiedziny w Rotundzie Św. Mikołaja, nocne wałęsanie się po cieszyńskiej Wenecji itd. itp… Na razie pokażemy Wam 22.

Co warto zobaczyć w Cieszynie? Naszym zdaniem…

cieszyn wjazd

Cieszyn Tramwaj

cieszyn rynek głęboka

IMG_3896

Olza Cieszyn

rotunda w cieszynie

my pod wieżą

sececja cieszyn

Cieszyn noc

trzech braci cieszyn

wenecja cieszyn noc

ania targowisko    cieszyn zarcie

golebie cieszyn

ciesyzn widok

Ciesyzn panorama

ania wieża piastowska

Marcin klucz

ksiegarnia cieszyn most

cieszynska wenecja

Cieszyn Rynek

Ilość komentarzy: 5 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *