PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Tanie loty do środkowej Danii z Krakowa na jesień za 148 zł

Tanie loty do środkowej Danii z Krakowa na jesień za 148 zł

legoland airport

Dobra oferta na loty z Krakowa do Billund, położonej praktycznie w sercu Danii mieścinki, znanej głównie z położonego 5 min drogi od lotniska parku rozrywki Legoland. W październiku polecimy tu nawet za 148 zł w dwie strony.

W podanej cenie lecimy z dużym bagażem podręcznym w Ryanair. Terminów za 74 w październiku jet sporo. Głównie we wtorki i czwartki. Dużo mniej powrotów w tej cenie. Bilet wstępu do Legollandu kosztuje ok 127 zł (przy kupnie online)

Co warto zobaczyć? Niedaleko Billund znajduje się też Jelling Mound, kościół i kręgi runiczne wpisane na światową listę UNESCO. NA południe od miasteczka znajdują się Freidrichshafs Plantage i Gyttegards Plantage, rezerwaty, chroniące porośnięte puszczą wydmy.

Krakow billund

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI