PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Kopenhaga na wygodny weekend za świetne 118 zł

Kopenhaga na wygodny weekend za świetne 118 zł

 

fot. Mstyslav Chernov, wikimedia commons cc by 3.0
fot. Mstyslav Chernov, wikimedia commons cc by 3.0

Dzięki temu, że Ryanair zwiększył częstotliwość lotów do Kopenhagi z Warszawy-Modlina, dziś można złożyć całkiem fajne cenowo, ale chyba głównie godzinowo loty na weekend do stolicy Danii. Dzięki wieczornemu wylotowi, możemy polecieć do Kopenhagi w piątek po pracy a wrócić w niedzielę wieczorem.

Z takiego obrotu spraw są zadowoleni mieszkańcy Mazowsza, ale dzięki temu, że wylot z Modlina jest dość późno – mogą skorzystać z tego mieszkańcy innych części Polski, którzy są w stanie dojechać do Warszawy. A ceny kuszą. W dwie strony z dużym bagażem podręcznym polecimy za 168 a nawet świetne 118 zł w dwie strony.

Przykładowy screen z rezerwacją na sobotę-poniedziałek:

kopenhagaloty

Pozostałe terminy to: 25-27 kwietnia, 23-25 maja, 30 maja – 1 czerwca, 26-29 czerwca, 19-22 czerwca

Przeszukajcie najtańszych noclegów w Kopenhadze w naszej porównywarce hoteli. Lub (może nawet lepiej w tym przypadku) poszukać ofert na airbnb. Możliwe jest znalezienie całego mieszkania poniżej 200 zł lub pokoju poniżej 150 zł. Przykładowo:

airbbnkpenhagaZarejestruj się  airbnb i otrzymaj z naszego linka 100 zł na start

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI