Uncategorized Świetna promocja na loty z Warszawy do Gruzji, za 133 zł.

Świetna promocja na loty z Warszawy do Gruzji, za 133 zł.

gruzja tuszetia góry
Węgierska linia lotnicza kolejny raz przygotowała promocje która polega na 20 % obniżce cen wszystkich biletów. Dzięki temu można wychaczyć kilka bardzo ciekawych kierunków w naprawdę niskich cenach. Jednym z wielu takich kierunków który chcielibyśmy wam zaprezentować właśnie połączenie Warszawa – Kutaisi za które zapłacimy jedynie 133 zł.

Decydując się na zakup biletów musimy pamiętać: od dnia 8 czerwca 2015 r. obywatele Polscy, bez względu na cel podróży, mogą wjechać do Gruzji w ruchu bezwizowym oraz przebywać do 365 dni. W ciągu tego okresu muszą opuścić terytorium Gruzji, przy czym kolejny ich wjazd rozpoczyna nowy okres 365 dni w ruchu bezwizowym, obywatele Polscy mogą przekraczać granicę zarówno na paszporcie jak i dowodzie osobistym, nie podlegają również w Gruzji obowiązkowi meldunkowemu.

Jeśli chodzi o informacje o linii lotniczej to przewoźnikiem u którego możemy kupić bilety po takiej niskiej cenie jest Wizzair (aby skorzystać z promocji należy posiadać członkostwo WDC) co oznacza że można wziąć ze sobą bagaż podręczny nie przekraczający wymiarów przewoźnika: 42 x 32 x 25. Najlepszym znalezionym przez nas terminem jest od 02.12 – 10.12.2016 r. Jeśli nie załapiecie się na dzisiejszą promocje to nic nie szkodzi ponieważ ceny i tak będą bardzo dobre.

Dokonaj rezerwacji biletów

warszawa-gruzja

Jeśli szukacie tanich noclegów to polecamy Hotel Kutaisi Globus

Dokonaj rezerwacji hotelu

hotel

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI