PROMOCJE Ostatni dzwonek na złapanie tanich biletów ! Przegląd najciekawszych propozycji na majówkę na ostatnią chwilę do 500 zł.

Ostatni dzwonek na złapanie tanich biletów ! Przegląd najciekawszych propozycji na majówkę na ostatnią chwilę do 500 zł.

Londyn nad Tamizą wieczorową porą

Artykuł dla tych, którzy jeszcze nie zdążyli zarezerwować sobie biletów lotniczych na majówkę, jeszcze jest okazja żeby zakupić bilety w miarę dobrej cenie, gdyż schodzą one bardzo szybko. Wybrałem dla was najciekawsze propozycje dokąd możecie polecieć z kilku lotnisk w Polsce, wszystkie propozycje są do 500 zł.

Linią lotniczą jaka zabierze Was w podróż jest węgierski Wizzair (aby skorzystać z promocji należy mieć wykupione członkostwo Wizz Discount Club), która na pokład pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze 10 kg.

Loty z Katowic

Kijów Żuliany

Dortmund

 

Loty z Gdańska

Sztokholm Skavstka

Billund

 

Loty z Krakowa

Turku

 

Loty z Wrocławia

Londyn Luton

 

Loty z Poznania

Londyn Luton

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI