PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w LOT Trwa świętojańska promocja od LOT. I co… Opłaca się coś?

Trwa świętojańska promocja od LOT. I co… Opłaca się coś?

swietojanska wyprzedaz

Odpowiedź brzmi – ciężko. W szumnie zapowiadanej promocji ceny miały spaść nawet o 40-50%. Rzeczywiście spadły, ale na kilku średniociekawych kierunkach i to głównie w listopadzie-grudniu. Mówiąc sobie „darowanej promocji w zęby nie zaglądamy”, znaleźliśmy kilka najtańszych propozycji na długi weekend listopadowy (dni wolne w tygodniu to 1 i 11 listopada)

Promocja ma trwać przez 30 godzin, czyli do północy w poniedziałek. Dwa najciekawsze kierunki, które można znaleźć w okresie wspomnianego weekendu to Zurich i Odessa. Z Odessy blisko na Krym. Wtedy jeszcze może być tam nawet ciepło.

Pozostałe kierunki, objęte promocją (czyli w dwie strony nawet 50% taniej) to Hamburg, Kopenhaga, Dusseldorf, Wiedeń (za 399 zł) albo Mediolan lub Bukareszt (za 429 zł)

Uwaga! Promocja i ceny tylko na LOT.com – sprawdziliśmy tripsta.pl i flipo.pl – tam promocja niestety nie obowiązuje.

zurych

 

odessa

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI