PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w LOT Szalona Środa w LOT. Moskwa w świetnej cenie

Szalona Środa w LOT. Moskwa w świetnej cenie

moskwalot

W dzisiejszej Szalonej Środzie (ważna tylko do północy) obniżka cen na wyczekiwaną przez wielu Moskwę. Możemy bilety kupić w najniższej od wielu miesięcy cenie-  599 zł w dwie strony. Ponadto w promocji Sztokholm za 499 zł i Londyn za 699 zł.

Podane ceny dotyczą podróży w obie strony w taryfie z bagażem rejestrowanym. Można je odbyć w tej samej cenie (bez dopłat)ze wszystkich lotnisk – zarówno Szczecin,Wrocław jak i Kraków, Katowice, Poznań itd… To plus.

Bilety w promocyjnej cenie można kupić na listopad 2016 roku. To niestety jakiś minus. niewykluczone że w czwartek 26 maja na stronie pojawi się jeszcze jakaś promocja z okazji Dnia Matki.

Bilety sprawdzamy na specjalnej podstronie Szalonej Środy na lot.com

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

  • Agnieszka says:

    Rok temu skorzystałam z szalonej środy i wyjechałam do Moskwy za podobną cenę. To była jedna z moich lepszych podróży. Polecam cenę i kierunek.

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 90 tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. W maju wyślemy Wam jako pierwszym ekskluzywny prezent. Za darmo!