PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów do Azji Duża promocja Polskich Linii Lotniczych LOT, kilkanaście destynacji i niskie ceny za bilety.

Duża promocja Polskich Linii Lotniczych LOT, kilkanaście destynacji i niskie ceny za bilety.


Kilka dni temu ruszyła duża noworoczna wyprzedaż biletów w Polskich Liniach Lotniczych LOT, więc jest to idealny moment, aby móc zaplanować sobie wyjazd w 2020 roku. Do 21 stycznia możecie zarezerwować bilety w niższej cenie na praktycznie całą siatkę połączeń jaką oferuje nasz narodowy przewoźnik lotniczy.

Oferta (w zależności od trasy) obejmuje loty od 1 lutego, aż do 29 listopada 2020 r. Pula biletów bardzo szybko się kurczy, ale na pewno nie jednemu z was uda się znaleźć bilety w dobrej cenie.

W podróż udamy się oczywiście wyżej wymienioną linią lotniczą PLL LOT, która na pokład swoich samolotów pozwala wziąć ze sobą 1 sztukę bagażu rejestrowanego oraz kabinowego o wymiarach 55 x 35 x 25 cm i masie 12 kg w najtańszej taryfie, należy jednak zwrócić uwagę że na niektórych trasach bagaż rejestrowany może być dodatkowo płatny.

Poniżej będziecie mogli zobaczyć wybrane trasy, jedne z najciekawszych pod względem ceny, w linkach na samym dole natomiast będziecie mogli znaleźć resztę promocji. Zapraszam do przeglądu:

Warszawa – Stambuł

Kraków – Bukareszt

Warszawa – Erywań

Wrocław – Seul

Warszawa – Delhi

 

Promocyjnych ofert przelotów należy szukać na stronach Polskich Linii Lotniczych LOT w dedykowanych sekcjach pod hasłem „Wielka Promocja LOT”.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI