PROMOCJE San Francisco za jedyne 1460zł z Berlina !

San Francisco za jedyne 1460zł z Berlina !

usa san francisco
Świetna oferta na lot do San Francisco, aby móc zobaczyć chociażby wielki most Golden Gate Bridge, albo przejechać się ostatnim działającym na świecie tramwajem linowym. Lot do San Francisco na dwa tygodnie już od 1460 zł z Berlina z jedną przesiadką.

Do Miasta Mgły wybierzemy się samolotami linii Norwegian Air Shuttle z lotniska w Berlinie (na lotnisko można spokojnie z Polski dojechać wraz z naszym narodowym przewoźnikiem PolskiBus) z jedną przesiadką w Londynie. W cenę biletu mamy wliczoną już jedną sztukę bagażu rejestrowanego o łącznej masie nie przekraczającej 23 kg oraz bagaż podręczny którego wymiary nie mogą przekraczać 55 x 40 x 23 cm. Zakupu biletu należy dokonać na stronie pośrednika w sprzedaży biletów serwisie tickets.pl. Najlepszym znalezionym przez nas terminem jest od 24 stycznia 2017 do 7 lutego 2017 r. Wybierając się do USA należy pamiętać o obowiązku wizowym.

berlin-san

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI