PROMOCJE Dwa tygodnie, dwa kraje i do tego w marcu. Wybierzcie się na tydzień na Islandię oraz na tydzień do USA w jednej podróży, za 1629 zł.

Dwa tygodnie, dwa kraje i do tego w marcu. Wybierzcie się na tydzień na Islandię oraz na tydzień do USA w jednej podróży, za 1629 zł.


Super świetna cena, aby wybrać się na dwutygodniowy urlop, ale nie byle jaki, ponieważ podczas jednej podróży odwiedzicie, aż dwa kraje – Stany Zjednoczone oraz Islandię. Oferta jest naprawdę atrakcyjna ponieważ za całą podróż zapłacicie jedynie 1629 zł. Tydzień spędzicie na Islandii oraz drugi tydzień w USA.

Ale najpierw zanim się wybierzecie warto wiedzieć, że przewoźnikiem, którym będziecie lecieć jest Icelandair, pozwala on zabrać na pokład swoich samolotów dwie sztuki bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 40 cm x 30 cm x 10 cm. Jeśli chcecie zabrać ze sobą bagaż rejestrowany musicie go dodatkowo wykupić. Wylot odbędzie się z lotniska w Berlinie.

Ważne: Pamiętajcie o przepisach wizowych na lotach do USA

Dokonaj rezerwacji biletów

 

Pamiętajcie również o dobrym miejscu do spania podczas podróży:

Oferty noclegowe w Reykjaviku

Oferty noclegowe w Nowym Jorku

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 1oo tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI