PROMOCJE Stany Zjednoczone wzywają, wybrać się tam możecie w niskiej cenie. Loty do Nowego Jorku z Krakowa już za 1506 zł.

Stany Zjednoczone wzywają, wybrać się tam możecie w niskiej cenie. Loty do Nowego Jorku z Krakowa już za 1506 zł.


Super okazja, aby w dość niskiej cenie wybrać się do Stanów Zjednoczonych Ameryki, nie z Warszawy, a ze stolicy Małopolski – Krakowa. Podczas pobytu świetnym miejscem na rozpoczęcie zwiedzania będzie na pewno Manhattan gdzie znajduje się słynny wieżowiec Empire State Building oraz malowniczy Central Park.

Przewoźnikiem obsługującym te połączenie jest norweski Norwegian, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 23 cm oraz jeden przedmiot osobisty o wymiarach 25 x 33 x 20 cm. Jeśli chcielibyście zabrać ze sobą bagaż rejestrowany to trzeba go osobno wykupić.

Dokonaj rezerwacji biletów

 

Warto również rozejrzeć się za jakimś tanim noclegiem:

Oferty noclegowe w Nowym Jorku

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI