PROMOCJE Lecimy do Hiszpanii w niskiej cenie i do tego jeszcze około weekendowo !! Tanie loty do Madrytu z Poznania już za 166 zł.

Lecimy do Hiszpanii w niskiej cenie i do tego jeszcze około weekendowo !! Tanie loty do Madrytu z Poznania już za 166 zł.


Lecimy do słonecznej Hiszpanii w naprawdę dobrej cenie i do tego jeszcze około weekendowo więc dwie świetne informacje w jednym zdaniu 🙂 Wylot jest pod koniec listopada więc raczej uda wam się jeszcze trochę słońca tam złapać. Za podróż w dwie strony zapłacicie 166 zł.

Lecz zanim zaczniecie rezerwować warto wspomnieć, że lecimy na pokładzie irlandzkiej linii lotniczej Ryanair (co oznacza, że nie potrzebujecie mieć wykupionego żadnego członkostwa), która pozwala na pokład zabrać ze sobą bagaż podręczny 55 x 40 x 20 cm (który najpewniej trafi do luku bagażowego za darmo) oraz drugą sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 35 x 20 x 20 cm.

Dokonaj rezerwacji biletów

 

Rozejrzyjcie się również za jakimś tanim noclegiem:

Oferty noclegowe w Madrycie

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI