PROMOCJE Zabytkowa Hiszpania czeka na was, wybierzcie się tam w niskiej cenie. Tanie loty do Madrytu z Warszawy za 137 zł.

Zabytkowa Hiszpania czeka na was, wybierzcie się tam w niskiej cenie. Tanie loty do Madrytu z Warszawy za 137 zł.

Madryt panorama
,,Żegnajcie nam dziś hiszpańskie dziewczyny,
Żegnajcie nam dziś marzenia ze snów.
Ku brzegom angielskim już ruszać nam pora,
Lecz kiedyś na pewno wrócimy tu znów”.

I właśnie teraz możecie tam wrócić jak mówią słowa piosenki (lub wybrać się tam po raz pierwszy), zobaczyć te piękne hiszpańskie dziewczyny, odsapnąć chwilę od codziennej rutyny lub pozwiedzać przepiękny Madryt, jak kto woli. Natomiast wybierzecie się tam nie statkiem morskim, a powietrznym w naprawdę fajnej cenie bo tylko 137 zł z lotniska w Modlinie.

Warto jednak wspomnieć przed podróżą, że przewoźnikiem z jakim polecimy do Hiszpanii jest irlandzki Ryanair (aby skorzystać z promocji nie trzeba mieć wykupionego żadnego członkostwa), który pozwala zabrać ze sobą dwie sztuki bagażu podręcznego – pierwszą o maksymalnych wymiarach 55 x 40 x 20 cm (zostanie on za darmo złożony w luku bagażowym) oraz drugą o wymiarach 35 x 20 x 20 cm (będziecie mogli wziąć ją na pokład samolotu).

Dokonaj rezerwacji biletów

 

Znajdźcie również jakieś fajne miejsce noclegowe:

Oferty noclegowe w Madrycie

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI