PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Kuala Lumpur z Budapesztu za 2 tysiące złotych – nie jest źle!

Kuala Lumpur z Budapesztu za 2 tysiące złotych – nie jest źle!

Dzięki serwisowi Pelikan.cz możemy Wam zaproponować lot do Kuala Lumpur (Malezja) z Budapesztu za trochę ponad 2 tysiące złotych. Terminów jest trochę do wyboru – najtańsze na przełomie maja i czerwca (na przykład 22 maja – 4 czerwca, 29 maja – 10 czerwca, 29 maja- 11 czerwca, 29 maja – 13 czerwca)

Przykładowy lot Budapeszt – Kuala Lumpur (przez Kair):  termin 29 maja – 11 czerwca, cena w dwie strony około 2046 zł. Bilety można rezerwować na stronie Pelikan.cz

>> ZOBACZ TEŻ: Najlepsze noclegi w Kuala Lumpur. TERAZ TANIEJ nawet o 80 procent!

Kuala Lumpur

 

POGODA W KUALA LUMPUR W MAJU I CZERWCU

Średnia najwyższych temperatur wynosi około 32 stopnie, a najniższych 23 stopnie. Słońce świeci przez około 7 godzin w ciągu dnia. Wilgotność powietrza jest bardzo wysoka, obserwuje się wówczas około 12 – 15 dni opadów (w przeciągu miesiąca)

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI