PROMOCJE Promocje kolejowe i autobusowe Wielka promocja w Simple Express! Jeśli planujecie kraje nadbałtyckie na jesień – to dla Was!

Wielka promocja w Simple Express! Jeśli planujecie kraje nadbałtyckie na jesień – to dla Was!


autobus simple express

Autobusowy tani przewoźnik Simple Express rozpoczął naprawdę atrakcyjną wyprzedaż biletów na początek jesieni.  Jeśli planowaliście np. urlop w krajach nadbałtyckich na ten czas a nie mieliście klepniętego transportu – to promocja wręcz wymarzona dla Was. Warto też zastanowić się nad zmianą swoich planów, bo za małe pieniądze można np. zjechać wszystkie trzy kraje.

Jak dostać zniżkę? Sprawa jest dziecinnie prosta. Aby skorzystać z promocji trzeba podczas rezerwacji wpisać promocyjny kod: „supersale”Promocja obowiązuje w okresie od 7 sierpnia do 12 sierpnia na stronie Simple Express lub w warszawskim biurze przewoźnika. Okres podróży to 27 sierpnia do 15 października.

Przykładowe ceny biletów autobusowych w jedną stronę (za blogiem supertanielatanie)

Warszawa – Kowno 20 zł
Warszawa – Ryga 33 zł
Warszawa – Wilno 20 zł
Poznań – Kowno 30 zł
Poznań – Ryga 42 zł
Poznań – Wilno 30 zł
Wilno – Tallin 27 zł
Wilno – Ryga 13 zł
Ryga – Tallin 16 zł
Ryga – Sankt Petersburg 27 zł

Jest jeszcze druga promocja. Chodzi o Berlin. Za 27 zł z użyciem kodu promocyjnego summer dojedziecie autobusem z Warszawy do Berlina lub z Berlina do Warszawy. Akcja trwa do 19 sierpnia. Idealna dla tych, którzy polują na jakiś tani egzotyczny wylot z Berlina. W dobrej cenie z Berlina są też loty np. do Turcji.

>>POLECAMY: TEST AUTOBUSU SIMPLEEXPRESS DO BERLINA W WYKONANIU EKIPY FLY4FREE

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI