Blog Lotnictwo nowe loty w europie Eurolot – nowe połączenia. Z Gdańska do Zadaru, Rijeki i Dubrovnika

Eurolot – nowe połączenia. Z Gdańska do Zadaru, Rijeki i Dubrovnika

nowy samolot eurolotMamy nowe połączenie lotnicze obsługiwane przez Eurolot.

Od 27 kwietnia 2013 roku(do października 2013) ruszają loty z Gdańska do Dubrovnika oraz Rijeki i Zadaru. Obecnie z Gdańska Eurolotem polecimy do Aarhus,  Amsterdamu-Schiphol, Bremy, Katowic, Krakowa, Popradu-Tatry, Poznania (sezonowo), Salzburga, Wrocławia.

Na stronie Eurolotu możemy przeczytać również, że loty do Chorwacji w okazyjnych cenach będą dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika już dzisiaj (12.11.2012). Eurolot będzie latał do Chorwacji w każdą sobotę począwszy od długiego weekendu majowego aż do października.

Eurolot to operator świadczący usługi przewozowe między największymi polskimi portami lotniczymi, który obsługuje jednak niektóre porty zagraniczne. Pełni on funkcje dowozowe do połączeń zagranicznych PLL LOT.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI