Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Lotnicze okazje tygodnia #19 - Izrael za 308 zł, Pekin za tysiaka a w bonusie Hawaje!

Lotnicze okazje tygodnia #19 – Izrael za 308 zł, Pekin za tysiaka a w bonusie Hawaje!

Autor: Ania Nowak | poniedziałek, 10.12.12 | 0 komentarzy


Witajcie wędrowne motyle! Czekali, czekali i się doczekali. Po przerwie technologicznej – jak można było się domyśleć – polskibus.com wrzucił nową pulę biletów za 1 zł. Rozeszły się jak ciepłe bułeczki, ale znając marketingowców PB nowe, mniejsze pule będą teraz dorzucane systematycznie . Drugą informacją tygodnia są newsy, dotyczące zmian w ruchu wizowym. Po pierwsze Armenia od 10 stycznia otwiera swoje granice dla ruchu bezwizowego. Po drugie – Chiny pozwolą nam przebywać na terenie tego kraju aż 72 godziny bez wizy. To wystarczy nawet na zwiedzanie Pekinu i okolic podczas jakiegoś międzylądowania 🙂

Plotka tygodnia na początek. Ryanair otworzy nową bazę w Polsce. Będzie to Kraków i polecimy prawdopodobnie na Kanary lub do Portugalii. Wszystko wyjaśni się w środę. Szczegóły na Krakolocie


Na pierwszy ogień idą mlecznepodróże.pl, które proponują nam lot do Barcelony za 44 zł w dwie strony z Modlina, Londyn za 8 zł z Gdańska, Łodzi, Modlina i Poznania a także mnóstwo tanich i bardzo tanich propozycji lotniczych jeszcze w grudniu tego roku. A jeśli chodzi o dalsze kierunki, to mleczne proponują Tajlandię (z Krakowa lub Gdańska) za 1954 zł, Chiny, Kenię czy Tanzanię z liniami lotniczymi SWISS w bardzo dobrych cenach. A na sam koniec – Astana (Kazachstan) z Warszawy z Przesiadką w Kijowie za 1791 zł 

Do Barcelony można polecieć też z Wrocławia pod koniec stycznia za 200zł – pisze latamyzwroclawia.pl

Silesiair.com.pl znalazło „jednodniówki” do Londynu za 8 zł , a także wiosenne loty Lufthansą do Nowego Jorku, Chicago lub Bombaju w przyzwoitych cenach. Na serwisie możemy znaleźć też fajne propozycje weekendowe do Holandii – Eindhoven plus Amsterdam za 155 zł, tanie (160 zł) loty do Kijowa w lutym i Bukareszt za trochę ponad 60 zł (przesiadki w Rzymie i w Bergamo). Ciekawą propozycją jest też możliwość odwiedzenia dwóch stolic: Ljubljany (miejsce docelowe) oraz Londynu podczas drogi powrotnej do Katowic, wszystko za 128 zł. Dla odważnych jest też propozycja – Izrael w styczniu za 308 zł (po dwie przesiadki w każdą stronę). A dla tych, którzy chcą uciec przed zimą – Alghero na Sardynii za 174 zł (z przesiadką oczywiście)

Na serwisie Fly4free.pl znajdziemy informację o dobrej cenie lotów do USA liniami Alitalia – nawet od 1223 zł (trasa Praga – Boston – Wenecja) oraz do Chin (trasa Wenecja – Pekin – Praga) za 1178 zł. Oprócz oferty włoskiego przewoźnika fly4free.pl proponuje również świetną lotniczą okazję z Madrytu na Hawaje i okazyjne przeloty z Berlina, Monachium lub Wiednia do Curacao w obie strony za 1719 zł.

Wroclot podrzucił nam świetną propozycję Pekinu za około 1000zł w dwie strony. Minusem jest zima w Chinach. Która jednak przecież może być piękna!

Ekipa Latamyzgdanska.pl zrobiła strasznie fajny przegląd lotów na lotniska skandynawskie za 4 zł. Lubimy takie przeglądy – są spójne i konkretne. Na LzG wciąż propozycja wylotu na Phuket za mniej niż 2000zł czyli w dobrej cenie. Bo z Polski

Flymaziovia.pl proponuje tradycyjnie… coś innego. Zobaczymy czy utrzymaja formę. Tym razem Katalonia od strony… Francuskiej czyli loty z Warszawy do lotniska Beziers na południu Francji za 162zł. Ponadto polecamy wpis o lotach na Mauretanię.

No i  loter.pl. Tu zawsze znajdzie sie coś daaaaaaaalekiego. Tym razem Peru z Londynem za 2153 zł oraz Alaska za rekordowo niską cenę 2279zł I wiecie co? Z Polski!

 

Powodzenia w nowym tygodniu! Odwiedzajcie nas codziennie i piszcie – redakcja@gdziewyjechac.pl

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach