Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w LOT Czy Eurolot godnie zastąpi OLT Express? Będą tanie loty Katowice - Gdańsk

Czy Eurolot godnie zastąpi OLT Express? Będą tanie loty Katowice – Gdańsk

Autor: Wędrowne Motyle | środa, 8.08.12 | 0 komentarzy

nowy samolot eurolotGodzina lotu samolotem typu ATR z Gdańska do Katowic. I powrót do Gdańska. Pora odlotów to odpowiednio 15.30 i 17.20. Termin – od 3 września. Tak oto Eurolot chce przejąć podobno najbardziej rentowne ze wszystkich krajowych połączeń świętej pamięci OLT Express.

We wtorek 7 sierpnia na konferencji prasowej w Katowicach Mateusz Kokosiński, dyrektor handlowy Eurolotu zapewniał, że najtańsze bilety na trasie będą nawet po 99zł (cena OLT-owska), natomiast dziś na blogu mlecznepodróże pojawiła się informacja, że w systemie rezerwacyjny są bilety nawet tańsze niż 99 zł. W środku września nawet za 66zł.


Czy to oznacza, że Eurolot zachował się jak rasowy strateg? Wojskowy oficer planujący desant na niezbadany ląd. Obserwując jak wykrwawił się OLT, jednocześnie musiał mieć dobre informacje, które połączenia OLT był w miare rentowne i sensowne. Dzięki czemu babkrutująca linia stała się darmowym „króliczkiem ekeperymentalnym” dla Eurolotu. A liczba nieszczęśliwych „zbadanych” to przecież imponujące 250 tys. pasażerów.

Zobaczymy jak dalej będzie się zachowywał tani państwowy przewoźnik

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach