Home PROMOCJE Promocje tanich lotów Promocje w Ryanair A więc wojna! Ryanair odpowiada ogniem na promocje Wizzaira. Bilety od 1 zł!

A więc wojna! Ryanair odpowiada ogniem na promocje Wizzaira. Bilety od 1 zł!

Autor: Wędrowne Motyle | sobota, 6.10.12 | 0 komentarzy

1zl ryanairA było to tak: Wizzair wprowadził opłaty za dotychczasowy bagaż podręczny a potem dla „zamydlenia oczu” wrzucił promocję z dużą ilością obniżonych biletów. Spekulowaliśmy czy w odwecie Ryanair wprowadzi np symboliczne powiększenie bagażu podręcznego czy…

No właśnie. Ryanair odpowiada nową pulą biletów za 1zł. Na wiele kierunków i różne terminy (Budapeszt, Bergamo, Paryż, Oslo…) A wydawało się już, że sierpniowa promocja na jesienne loty będzie ostatnią. Nie była


Dokładna lista kierunków, gdzie bilety są za 1 zł na blogu mlecznepodróże.pl (Uwaga radzimy – sporo kierunków, gdzie można dolecieć za 1 zł czy kilka złote ma powroty dużo droższe ale jednocześnie tylko na tych kierunkach znajdziecie czasami powroty również w bardzo niskich cenach)

Warunki: Aby w systemie Ryanair uzyskać taką cenę, należy kupować na stronie Ryanair.com i płacić kartą MasterCard Prepaid lub Ryanair Cash Passport, kupować od razu bilet w dwie strony oraz podróżować tylko z bagażem podręcznym (waga do 10 kg). 

Podobał się wpis? Podaj dalej:

Wpis z kategorii: Promocje w Ryanair - wpisany przez Wędrowne Motyle , Tagi:

Skomentuj! Podziel się z nami opinią!


Ilość komentarzy: Brak komentarzy

Comment moderation is enabled. Your comment may take some time to appear.

O blogu w mediach