PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Wielka obniżka cen w Wizzair – loty już od 4 zł w jedną stronę. Czyżby na pocieszenie?

Wielka obniżka cen w Wizzair – loty już od 4 zł w jedną stronę. Czyżby na pocieszenie?

Ostatnio pisaliśmy o wprowadzonej przez linie lotnicze Wizzair obowiązkowej opłacie za bagaż podręczny w dotychczasowych wymiarach (55x40x20). Nowe przepisy obowiązują już od 4 października 2012.
Okazało się jednak, że węgierski przewoźnik nie jest taki całkiem bez serca, bo zdecydował się obniżyć ceny na połączenia lotnicze  od 24 października 2012.
Na stronie Wizzair czytamy komunikat:

Przy okazji wprowadzenia nowych zasad dotyczących bagażu podręcznego, Wizz Air obniża ceny za przewóz o 22 zł*! (rozpoczynających się od dnia 24 października) Nowe zasady nie dotyczą lotów z lub do Ukrainy, z wyjątkiem lotów na trasie Budapeszt-Kijów oraz Londyn Luton-Kijów. Zasady te nie dotyczą lotów obsługiwanych przez Wizz Air Ukraine (WAU).
(*Minimalna obniżona cena całkowita to 40 zł w jedną stronę, włącznie z podatkami oraz maksymalną opłatą za rezerwację. Duży bagaż podręczny i bagaż rejestrowany podlegają dodatkowym opłatom.)

Dzięki tej obniżce mamy okazję wyszukać kilka naprawdę ciekawych połączeń (oczywiście niskie ceny dotyczą posiadaczy karty Citibank Wizz Air). Szczególnie interesujące wydają się takie połączenia jak: Warszawa – Paryż, Poznań Sztokholm, Gdańsk Eindhoven, Wrocław – Londyn czy Katowice – Rzym w cenie 4 zł (stan na 4.10.2012). Więcej zobaczycie na portalu fly4free.pl

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI