PROMOCJE Wielki HIT ! Ryanair otwiera nowe połączenie, z Modlina i Krakowa polecimy do Ammanu – stolicy Jordanii.

Wielki HIT ! Ryanair otwiera nowe połączenie, z Modlina i Krakowa polecimy do Ammanu – stolicy Jordanii.


Super wiadomość dla podróżujących z Krakowa oraz Modlina, Ryanair w dniu dzisiejszym ogłosił start nowej trasy, która połączy dwa polskie miasta ze stolicą Jordanii – Ammanem. Jest to na pewno ciekawe połączenie, żeby podczas zimowych dni wybrać się gdzieś gdzie słońca nie brakuje.

Dyrektor sprzedaży i marketingu Olga Pawlonka powiedziała:

,,Cieszymy się mogąc ogłosić wprowadzenie 2 nowych tras z Warszawy Modlin  oraz Krakowa do Ammanu. Oba połączenia będą realizowane 2 razy w tygodniu od końca października 2018r. i staną się częścią rozkładu lotów na sezon zima 2018/19. Jordania jest 34. krajem w siatce połączeń Ryanaira”

 

Nowe trasy Częstotliwość
Warszawa Modlin – Amman 2 x tygodniowo
Kraków – Amman 2 x tygodniowo

Nowe trasy do Ammanu irlandzki przewoźnik będzie wykonywał również z lotniska w: Mediolanie, Budapeszcie, Bolonii, Bukareszcie, Pafos, Pradze, Brukseli oraz Wilnie. Amman nie jest jedynym lotniskiem gdzie Ryanair otwiera nowe połączenia, jest nim również Akaba gdzie możemy polecieć z lotniska w Atenach, Rzymie, Kolonii i Sofii.

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI