PROMOCJE Noclegi w tanich hotelach Nowy kod od Airbnb -152 zł. Pomysł na weekend tańszy o 229 zł

Nowy kod od Airbnb -152 zł. Pomysł na weekend tańszy o 229 zł

Airbnb wypuścił nowy, kwietniowy kod (czy też kupon) promocyjny, który obniża nocleg (dla każdego) o 152 zł. Dodatkowo wciąż polecamy rabat, dzięki któremu nowi użytkownicy serwisu obniżą swój pobyt o 77 zł.

Uwaga! Kodów nie można łączyć na tej samej rezerwacji. Ale warto pokombinować trochę inaczej…

>> Rejestracja konta, w celu uzyskania 77 zł na nocleg <<

W pierwszym przypadku możliwe jest spanie za darmo lub za grosze w jedną noc a w drugim – przynajmniej za połowę ceny albo również całkiem niezłe pieniądze. Jeśli poszukacie noclegów w Budapeszcie, Bratysławie, Porto czy Pradze – można nawet przy tym rabacie 77 zł spać w pokojach a nawet całych mieszkaniach za 20-30 zł w przeliczeniu na jedną noc To możliwe! Pamiętamy jednak o tym, że rabat naliczy się przy kwocie 59 eur, więc warto, byście np. inną noc mieli wcześniej zarezerwowaną i obniżyli cenę następnej. Albo 3-4 noce w tańszym miejscu, albo 2-3 w droższym. Dowoli…

Jak uzyskać zniżkę 77 zł na rezerwacji?

Należy się zarejestrować w serwisie (nowe konto). Nawet jak już posiadacie konto, warto założyć nowe – dla siostry, brata, żony, męża, mamy itd… Środki 77 pojawią się na pierwszą rezerwację (przy minimum 59eur całości kwoty)

Wyobraźcie sobie, że wybieracie się na majówkę do Budapesztu. W dwójkę. Jedno z Was niech skorzysta z kodu na 152 zł, druga osoba z rabatu na 77 zł. Zarezerwujcie osobno noc z piątku na sobotę i osobno z soboty na niedzielę. Albo jedno rezerwuje dwie noce z czwartku na piątek i na sobotę i obniża 77 zł na start a druga osoba noc z soboty na niedzielę obniża kwotą 152 zł.
I łącznie oszczędzacie 229 zł.

Następnie wyszukać interesującą Was rezerwacje. Poniżej przedstawiliśmy ciekawe możliwości spania przy użyciu 77 zł bonusu za rejestrację oraz kodu na 152 zł.

Obniżamy nocleg kodem COMPATHY2014

Informacja od użytkownika forum fly4free.pl – szymoniunon. Bez ceny minimalnej rezerwacji. Należy się spieszyć – bo może nie działać wiecznie! NO i najważniejsze – o prawidłowej rezerwacji decyduje potwierdzenie od gospodarza. Kwotowo rozlicza się z nim Airbnb – nie Wy.

Przykłady:

weekendyairbnbKODKODKOD

Druga opcja: Obniżamy nocleg środkami bonusowymi za zarejestrowanie się w serwisie (tutaj)

 

tagi:
Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI