PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Rzadkość! Wyspy Owcze z AA za 892 lub 767 zł w dwie strony

Rzadkość! Wyspy Owcze z AA za 892 lub 767 zł w dwie strony

fot. Erik Christensen / wikimedia commons / CC by 3.0
fot. Erik Christensen / wikimedia commons / CC by 3.0

Kiedyś licytowaliśmy się ze znajomymi, które miejsce w Europie wydaje się najtrudniejsze do dostania się tam „tanio”. Padło na Wyspy Owcze. W sumie Dania a w sumie koniec świata i to drogi zazwyczaj. Teraz pojawia się okazja i to na lato 2014!

Na Wyspy Owcze (FAE) latają linie Atlantic Airways, które właśnie rozpoczęły świetną promocję na loty z Kopenhagi. 799 koron duńskich w jedną stronę. Łącznie z opłatami na stronie linii wychodzi nas 892 zł w dwie strony z opłatami i bagażem rejestrowanym. To świetna cena! Zazwyczaj zaczynają się od 1400 a nawet 1600 zł.

Dostępność dat – bardzo duża. Gorzej z miejscami – zazwyczaj są 2, 3, 4 dostępne na locie w tej cenie. Ale jest sierpień i wrzesień!

wyspyowcze

Teraz tylko pomysł jak dostać się najtaniej do Kopenhagi. Najtaniej wyjdzie nas lot do Malmo (dużo bardzo tanich lotów z różnych miast liniami Wizzair) a potem skorzystanie z autobusów lotniskowych lub pociągów z przesiadką na dworcu w Malmo. Przy dobrych wiatrach można się zmieścić w 1000 zł a na pewno w 1200 zł z wszystkim!

Najtańsze możliwe noclegi na Wyspach Owczych (choć i tak są dość drogie!) przemieli Wam i pokaże nasza porównywarka
Nie ma jednoznacznych informacji co do zakazu rozbijania namiotów lub spania na dziko

Jeszcze ciut taniej można kupić bilety w serwisie GoToGate.pl – o ponad 100 zł taniej. Ale nie znamy zbyt dobrze tego serwisu, więc nie zapewniamy, że płatność przejdzie do końca właśnie taka.

owcze2

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI