PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka HIT! Jawa + Bali za 1669 zł od KLM+Alitalia

HIT! Jawa + Bali za 1669 zł od KLM+Alitalia

Indonezja jawa borobudur

Wystarczyło byśmy pojawili się w Indonezji i pojawiła si świetna oferta z pogranicza „okazji” i „hitu” na loty w ty kierunku. Atrakcyjna dla takich osób jak my, którzy lubimy łączyć w czasie jednego wypadu dwa, trzy różne miejsca. Wyloty są z Włoch, ale nawet doliczając doloty wyjdzie bardzo fajnie cenowo.

Ciekawą kombinację lotów oferuje KLM i Alitalia. Złożyli to do kupy agenci z Flipo.pl. Lecimy z Rzymu lub Mediolanu za 1669 i 1679 zł. Doloty powinny wynieść przy dobrych wiatrach 200-300 zł.

Przesiadki odbywają się w Amsterdamie i Abu Dhabi. Pomiędzy Bali a Dżakartą podróżujecie samodzielnie jak wolicie – samolotem albo wzdłuż Jawy (polecamy) od wschodu do zachodu. Macie na to 3 tygodnie w dwóch konfiguracjach: kwietniowej i czerwcowej. Najlepiej poświęcić tydzień na Bali i dwa tygodnie na zdjeżdżenie magicznej Jawy.

Normalne ceny w kierunku Bali przekraczają 3 tys. zł. Promocje i okazje do Dżakarty to (KLM albo Turkish Airlines) kwoty 2,2 – 2,5 tys. Więc to naprawdę hitowa oferta.

klmalitaliaindonezja

Zobacz kalendarz lotów z Rzymu na Bali i Jawę

Zobacz kalendarz lotów z Mediolanu na Bali i Jawę

POLECAMY TEŻ: Ciekawe miejsca w Indonezji (Jawa) – nasze relacje

 

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI