PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów do Azji Tania Azja z UIA! Bardzo ciekawe ceny na Bangkok i Pekin. Mniej niż 1600 zł.

Tania Azja z UIA! Bardzo ciekawe ceny na Bangkok i Pekin. Mniej niż 1600 zł.

Pekin plac niebianskiego spokoju

Ukraińskie linie lotnicze nie przestają zadziwiać. Mocno podgryzają LOT w walce o polskiego i nie tylkopolskiego klienta, proponując wciążwyjątkowo niskie ceny na loty do Azji Środkowej a także Tajlandii i Chin. Ta promocja utrzymuje się dość długo.

Do Chin polecimy za 1559 zł czyli o kilkaset zł mniej niż konkurencja od września do listopada. Polecamy pazdziernik – tak jak byliśmy my w 2015.
Podobnie w przypadku Tajlandii – bilety są za 1579 zł. Aczkolwiek tutaj terminów jest już zaledwie kilka. Też jesienią. Lecimy oczywiście  z przesiadką w Kijowie. O tym jak się leciało UIA można przeczytać m.in. w relacji na blogu Minionki. Jest raczej pozytywna.

Przykładowa rezerwacja (razem ze Świętem Narodowym, ale nie ma się co bać)

UIAchiny

Pełen kalendarz promocyjnych cen i dat z Warszawy do Pekinu

Pełen kalendarz promocyjnych cen i dat z Warszawy do Bangkoku

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI