PROMOCJE Kolejna promocja czarterów ! Tym razem Bangkok za 1628 zł!

Kolejna promocja czarterów ! Tym razem Bangkok za 1628 zł!

Wat Arun Bangkok
Jeśli zawsze chcieliście spróbować prawdziwej tajskiej kuchni, zwiedzić fascynujące budynki oraz przepiękne buddyjskie świątynie lub po prostu wypocząć gdzieś na dalekim wschodzie to nie pozostało nic innego jak klikać i rezerwować ! Świetna cena na bezpośredni lot z Warszawy do Bangkoku w Tajlandii, bo jedyne 1628 zł!

Przed podróżą najpierw kilka ważnych spraw dotyczących podróży: od 11 sierpnia 2011 roku obywatele polscy zwolnieni są z obowiązku wizowego przy wjeździe do Tajlandii na pobyt turystyczny nie dłuższy niż okres 30 dni w przypadku wjazdu lotniczym przejściem granicznym.

Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę). Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu z którego przylecieliśmy.

Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy. Istnieje obowiązek meldunkowy. Podróżny, przed przekroczeniem granicy, zobowiązany jest do wypełnienia karty wjazdu/wyjazdu (należy ją zachować w paszporcie i okazać przy wyjeździe) i wskazania adresu pobytu w Tajlandii.

Terminy lotów:
Warszawa -> Bangkok -> Warszawa 26.11 – 04.12.2016 r.  1628 zł
Warszawa -> Bangkok -> Warszawa 10.12 – 18.12.2016 r.  1621 zł

Dokonaj rezerwacji biletów

bangkok

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI