PROMOCJE Świetna promocja na tanie loty do Azji. Japonia oraz Korea Południowa w super cenach już od 1354 zł z Pragi.

Świetna promocja na tanie loty do Azji. Japonia oraz Korea Południowa w super cenach już od 1354 zł z Pragi.


Wow, wow, wow oto mamy świetną promocję, aby w niskiej cenie wybrać się, albo do Japonii (na Fukuokę, do Shizuoki lub do serca Japonii – Tokio), albo możecie również wybrać się do Korei Południowej (na wyspę Czedżu lub do samego Seulu). Jeśli więc jeszcze nie odwiedziliście tych krajów, albo chcielibyście tam wrócić to nie zostało nic innego jak tylko rezerwować bilety i lecieć.

Warto jeszcze przypomnieć, że wszystkie loty odbywają się z lotniska w Pradze (co nie jest problemem bo jesteśmy bardzo dobrze skomunikowani pod względem transportu z naszymi południowymi sąsiadami), a przewoźnikiem jaki nas zabierze w podróż jest China Eastern, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach maksymalnych 55 x 40 x 20 cm i wadze 5 kg oraz jedną sztukę bagażu rejestrowanego o wadze maksymalnej 23 kg.

Korea Południowa – Czedżu

Dokonaj rezerwacji biletów

Korea Południowa – Seul

Dokonaj rezerwacji biletów

Japonia – Shizuoka

Dokonaj rezerwacji biletów

Japonia – Fukuoka

Dokonaj rezerwacji biletów

Japonia – Tokio

Dokonaj rezerwacji biletów

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI