
Pamiętacie jak jakiś czas temu pisaliśmy o nowym połączeniu węgierskiego przewoźnika z Warszawy do Gruzji? Okazuje się, że do Kutaisi możemy polecieć już od końca kwietnia (w systemie rezerwacyjnym pierwszą dostępną datą jest 24 kwietnia), a nie tak jak początkowo informowano – od połowy maja.
Okazuje się też, że możemy polecieć tam w całkiem przyzwoitych cenach (w porównaniu np. do oferty Szalonej Środy LOT-u). Musimy jednak pamiętać o tym, że lecimy tylko z bagażem podręcznym, płacimy z konta Wizz i jesteśmy członkami Wizz Discount Club.
Mamy dla Was taką propozycję na lot od 24 kwietnia do 8 maja za 348 zł (przy płatności przelewem 384 zł)







Hej! Mamy nadzieję, że podoba Ci się na naszym blogu. Dołącz do ponad 20o tys. śledzących nas osób. Ale w najlepszej, najwygodniejszej formie. Do naszego newslettera. Otrzymasz na powitanie ponad 80 stron ebooka o podróżowaniu do Azji Pd.-Wsch. Wysyłamy mail maksymalnie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, inspiracje podróżnicze *