PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w LOT Szalona Promocja LOT. Start tuż po świętach 27 grudnia 2012

Szalona Promocja LOT. Start tuż po świętach 27 grudnia 2012

 

Tuż po świętach, czyli 27 grudnia 2012 LOT zapowiada bardzo interesującą promocję. Szalona Promocja LOT- u będzie dotyczyć aż 30 kierunków z siatki połączeń naszego narodowego przewoźnika i trwać będzie aż 48 godzin.

Bilety na wskazane kierunki będą tańsze nawet o 50 procent!

Zarówno wspomniane promocyjne kierunki, jak i ceny będą znane w drugi dzień świąt – 26 grudnia 2012. Zaglądajcie więc do nas, bo na pewno będziemy o tym jeszcze pisać.

Czyżby to nowa strategia LOT – u związana z ratowaniem niezbyt dobrej sytuacji finansowej przewoźnika z wykorzystaniem tak popularnego ostatnio „efektu synergii”. Może sprzedaż wielu biletów za niskie ceny będzie po prostu bardziej opłacalna niż znacznie mniejszej ilości w bardzo wysokich cenach? A poza tym może takie akcje pozytywnie wpłyną na wizerunek marki, zwłaszcza, że ostatnie cotygodniowe Szalone Środy nie zachwycały.

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI