PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Chcesz się wygrzać – leć do Tajlandii! Lot czarterowy na dwa tygodnie z Warszawy za 1797 zł

Chcesz się wygrzać – leć do Tajlandii! Lot czarterowy na dwa tygodnie z Warszawy za 1797 zł


Już 22 lutego mamy szansę polecieć na największą wyspę Tajlandii – Phuket z Warszawy za mniej niż 1800 zł z Biurem Podróży Tui (lot czarterowy)

Szczegóły lotu:

Warszawa – Phuket – Warszawa, wylot 22 lutego 21:35, powrót 9 marca 18:00. Zarówno w przypadku lotu do Tajlandii, jak i z powrotem mamy przesiadkę w Omanie (Muscat). Lot możemy zarezerwować na stronie biura podróży (zakładka bilety lotnicze/bilety czarterowe)

PROPOZYCJE TANICH NOCLEGÓW W PHUKET:

1. Sukumvit Backpacker, pokój na 14 nocy z łazienką dla 1 os. za około 219 zł

2. Sinthavee Hotel, pokój na 14 nocy ze śniadaniem dla 1 os. za około 457 zł

3. Sino Inn Phuket Hotel, pokój z łazienką i balkonem na 14 nocy dla 1 os. około 700 zł

phuketfot.  Earth-Bound Misfit, I/ flickr.com / CC

Pewnie zastanawiacie się jaka jest pogoda na wyspie na przełomie lutego i marca? Już spieszymy z odpowiedzią!

TEMPERATURY WODY I POWIETRZA NA WYSPIE PHUKET: w lutym średnia najwyższych temperatur wynosi 32 stopnie, w marcu natomiast temperatura jest o jeden stopień wyższa. Średnia najniższych temperatur to odpowiednio 23 i 24 stopnie. Słońce świeci aż 9 godzin w ciągu dnia. W tym okresie deszcz pada średnio od 3 do 5 dni, a woda w morzu nagrzana jest do 29 stopni!

Aktualizacja: W dobrej cenie pojawiły się również loty z Warszawy do Chin. Na kilka wiosennych terminów możemy polecieć do Szanghaju za 1838 zł. 

Zobacz ofertę >>

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI