PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Pomysł na tani weekend jesienią. Kraina Wielkich Jezior za 68 zł

Pomysł na tani weekend jesienią. Kraina Wielkich Jezior za 68 zł

Finlandia jesieńfot. visitfinland.com official

Fantastyczna okazja dla mieszkańców północnej Polski. Fajny okołoweekendowy wylot do Finlandii za 68 zł w dwie strony!

Zaniedbujemy Was, ale to dlatego, że mieszkamy na południu. Poza tym macie na bieżąco promocje na latamyzgdanska.pl. Propozycja lotu czwartek – niedziela dotyczy członków WDC i posiadania tylko małego bagażu podręcznego.

Finlandiaturku

Oprócz zwiedzania Turku, możecie udać się do niedalekiego Naantali, gdzie znajduje się tematyczny Park Rozrywki w temacie Muminków, zobaczyć najbardziej „poszarpane” wybrzeże szkierowe Bałtyku, czyli Wyspy Alandzkie lub udać się na północ – do przepięknego Parku Narodowego Kurjenrahnan – pełnego bagien i torfowisk.

Tanio do Helsinek? Lub dalej…

Jeśli od razu planujecie dostać się do Helsinek – polecamy stroną autobusowego przewoźnika – Onnibus. Biletów na październik jeszcze nie ma – ale sprawdziliśmy połączenia na podobny weekend w sierpniu – wychodzi od 6 do 16 euro w dwie strony, więc nieźle. Onnibus zawiezie Was też z Turku do Tampere, Jyvaskylla czy nawet serca Krainy Wielkich Jezior – Kuopio.

[sprawdz] Propozycje najtańszych i najlepszych noclegów w Turku [/sprawdz]

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI