PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Grecja, Chalkidiki za 135 zł z Budapesztu. 189 zł z Polski!

Grecja, Chalkidiki za 135 zł z Budapesztu. 189 zł z Polski!

chalkidiki-mapa-turystyczna-690x498

Saloniki to jeden z ciekawszych kierunków, które oferuje Wizzair z Budapesztu. Biorąc pod uwagę stosunkowo łatwy dojazd (polskibus.com + pociąg albo orangeways) z południa Polski oraz loty Wizzair z Warszawy można sobie zrobić krótkie, tanie wczasy na półwyspie Chalkidiki i w północnej Grecji. Jak?

Lecimy z bagażem podręcznym z Budapesztu 7 października i wracamy11 października. Tylko przy powrocie konieczna będzie noc w Budapeszcie (ale to przecież nie problem, prawda?).

POLECAMY: Jeden dzień w Budapeszcie. Jak zwiedzać, co zobaczyć?

Za lot w dwie strony zapłacimy świetne 135 zł przy członkostwie w WDC i bagażu podręcznym małym. Bez członkostwa dopłacimy 85 zł w dwie strony. Jeśli chcecie wylecieć z Warszawy – loty 7 października do Budapesztu widzimy za 54 zł! 

saloniki

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI