PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Turkish Airlines: Malezja w wielu terminach z Budapesztu za 1663 zł

Turkish Airlines: Malezja w wielu terminach z Budapesztu za 1663 zł

No nareszcie! Coś innego niż promocja Saudia, która ograniczała się tak naprawdę do przełomu tej jesieni i zimy. Dzięki flipo mamy możliwość polecieć do Malezji za świetne pieniądze. Największą zaletą tej oferty jest naszym zdaniem rozległa dostępność terminów (październik 2013 – czerwiec 2014)

malezja cameron highlands pole herbaty
Pole herbaciane w Cameron Higland w Malezji – fot gardnergp / flickr.com / CC

Ponadto lecimy liniami Turkish Airlines (więc najlepsze) oraz… mamy bardzo krótką przesiadkę w Stambule. Tylko 2 a potem 3 godziny. A i weźcie jeszcze pod uwagę, że Kuala Lumpur do baza tanich linii lotniczych Air Asia, dzięki którym dolecimy za 200 zł na Bornego, za 300 na Indonezję a nawet za 400 na Filipiny.

Wszystko możecie sprawdzić w specjalnym kalendarzu terminów na flipo.pl.

Do Budapesztu tanio dostaniemy się tanimi liniami lotniczymi, autobusem orangeways lub polskibus.com z przesiadką w Bratysławie.

Poniżej przykładowa rezerwacja. Długa majówka czyli koniec kwietnia i początek maja

malezjatania

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI