PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Wracają tanie loty do Gambii w zimie. Poniżej 1000 zł

Wracają tanie loty do Gambii w zimie. Poniżej 1000 zł

gambiafotki

Pojawiły się znów dobre ceny w Vuelling, dzięki którym można polecieć tymi liniami do Czarnej Afryki za mniej niż 1000 zł.

Oczywiście chodzi o Gambię, najmniejszy kraj Afryki, rozłożony po dwóch stronach rzeki i tej samej nazwie i od kilku lat mocno inwestujący w infrastrukturę turystyczną. Gambia to obecnie kraj w tej części świata, do którego można dostać się najtaniej. Jeśli chcecie, możecie połączyć swój pobyt z Senegalem. Należy jedynie dokupić wizę i przeprawić się promem z Banjulu na północny brzeg rzeki Gambia.

Gambia mapa

W najlepszych cenach z Vuelling polecimy w lutym i marcu. Bardzo dobre są tez godziny wylotów i powrotów, dzięki którym powinniśmy sprawnie i łatwo przesiąść się do Polski i z Polski. Można szacować, ze bilety na zimę do Barcelony moga być poniżej 150 zł w dwie strony, więc gra jest warta świeczki. Poniżej przykładowe rezerwacje:

gambia

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI