PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Budapeszt na weekend. Lot + Hotel (Ibis, Mercure) za 165zł

Budapeszt na weekend. Lot + Hotel (Ibis, Mercure) za 165zł

Okazja! Trwa błyskawiczna wyprzedaż hoteli z grupy Accor (m.in Ibis, Mercure, orbis, Novotel…). Noclegi np. w Europie Środkowej są 40% tańsze.

Poszukaliśmy, czy znów z tej okazji można upolować nocleg w hotelu za około 100 zł. I udało się! W Budapeszcie nawet za mniej.

budapeszt noc

Tym samym proponujemy Wam weekend w Budapeszcie. Wylot w piątek, powrót w niedzielę z noclegiem z hotelu Ibis w samym centrum, albo bardzo komfortowym noclegiem w hotelach Mercure. Też w centrum. ibis nawet za 97 zł za pokój 2-osobowy a Mercure za 115 zł za pokój 2-osobowy.
Loty w terminie 15-17 listopada z Warszawy o wydatek 68 zł. Oznacza to, ze trzydniowy wypad do Budapesztu z takim hotelem będzie kosztował Was nawet 165 zł za osobę!

W jaki sposób uzyskać takie ceny i płacić nawet 40% mniej za noclegi? wystarczy tylko bezpłatnie się zarejestrować w Le Club Accor i otrzymać specjalny numer członkowski (który jest w sumie takim kodem rabatowym) » klik

budapesztaccor

 

wizbudas

Ilość komentarzy: 2 - dołącz do dyskusji!

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Angelika Żmudzińska says:

    a co wpisujecie w pole „kod rabatowy”? Bo ja po zarejestrowaniu mam ceny w Budapeszcie na 26.09 ponad 160zl za osobe ;/

    • michau says:

      To nie to pole! To pole „Numer lojalnościowy/karty” Przy wyszukiwaniu noclegów z użyciem tego numeru, widzimy niższe ceny. Informuje nas o tym specjalna różowa ikonka „40%”

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI