PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Tanie loty z Warszawy na weekend. Tabela propozycji #2

Tanie loty z Warszawy na weekend. Tabela propozycji #2


Jesteśmy wielkimi miłośnikami latania w weekendy. Ktoś powie, że z konieczności, ktoś inny, że to takie trochę mało efektywne. Ale nie oszukujmy się – latanie w weekendy, bez brania urlopu albo ewentualnie jednego dnia to jest to, co 90% z nas może uznać za wygodne i realne. Prawda?

latamynaweekendysrodkowapolska

Kiedyś rozpisywaliśmy sobie ręcznie w zeszycie godziny odlotów i przylotów (łącznie z lotniskami przesiadkowymi) dziś pomyśleliśmy, że warto byłoby zebrać to dla Was w jednym pliku. Na początku w łatwy i niezobowiązujący sposób – wyloty w piątek i sobotę – powroty w sobotę lub niedzielę. Bez przesiadek.

Zaproponowaliśmy Wam już południe Polski, czyli – Katowice, Kraków i WrocławTeraz mamy dla Was loty z/do Warszawy oraz Lublina i Łodzi. Chodzi o sezon tzw. „zimowy”, czyli styczeń, luty, marzec…

Jak czytać tabelkę?

  • Poświęciliśmy jeden dzień, by skrupulatnie przejrzeć rozkłady lotów w sezonie zimowym 2013/2014. Spisaliśmy wszystkie wyloty w piątki i soboty oznaczone (W) oraz pasujące do nich powroty oznaczone (P – godziny wylotów z danego miasta do Polski)
  • Kolorem różowym zaznaczone są loty z liniami Wizzair, żółtym Ryanair, pomarańczowym Easyjet. Kolor czerwony to Norwegian, zielony – Airbaltic, niebieski – nasz LOT.
  • Tym razem wybraliśmy  połączenia liniami niskokosztowymi oraz wybranymi regularnymi. Oczywiście możecie łączyć miasta – co polecamy.
  • Wśród propozycji większość dotyczy wylotów bez konieczności brania urlopu (np. piątek wieczór – niedziela) lub z maksymalnie jednym dniem urlopu w pracy (w piątek lub poniedziałek)

Tabelka jest dostępna dla każdego. Za free. Ale w ramach usługi Pay with a Post/ Pay with a Tweet. Oznacza to, że informacja o pobraniu zestawienia pojawi się automatycznie na Waszym koncie na Twitterze lub na Facebooku. (Eksperymentujemy – prosimy o wyrozumiałość 😉 )
P.s. Jeśli nie wiesz jak to zrobić – albo niekoniecznie chcesz – napisz do nas – jak nas przekonasz, wyślemy Ci tabelkę na maila :>

» ŚCIĄGNIJ I ZAPISZ SOBIE TABELKĘ «

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI