PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Ryanair. Linie lotnicze Ryanair Północna Grecja bezpośrednio z Polski od 227 zł w kwietniu

Północna Grecja bezpośrednio z Polski od 227 zł w kwietniu

To się nam podoba! Słuchajcie, ze wszystkich, nowych połączeń, które uruchomił Ryanair w tym roku, kierunek grecki może być warty częstego monitorowania. Obecnie na trasie Warszawa – Saloniki możemy kupić bilety w dwie strony nawet za 227 zł.

Chodzi o ceny dla wszystkich, bez zbędnych dopłat, z dużym bagażem podręcznym. Poniżej przykładowe rezerwacje. Takie na 2 tygodnie (można zjeździć wzdłuż i wszerz całą Grecję i nie tylko) oraz na tydzień.

ryanairchalkidiki

Jak już wiecie, bo często piszemy – Saloniki to świetna baza wypadowa w różne miejsca – na północ do republiki Macedonii, na zachód w klasztory Meteora i Olimp albo na wschód – na półwysep Chalkidiki.

chalkidiki-mapa-turystyczna-690x498

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 • sonia says:

  Witajcie, Aniu i Marcinie. Trafiłam do Was dzięki mojemu zauroczeniu mozaikami z Madaby. Oglądałam je (oczywiście w Kościele św. Jerzego i Muzeum Archeologicznym w Madabie) czas jakiś temu. Oczywiście, zakładam, że w Geraza oraz na Górze Nebo także widzieliście mozaiki.
  Jordanią byłam zauroczona.
  Ja natomiast „odkryłam” przepiękne mozaiki w Pelli oraz w kilku innych miejscach Grecji.
  Jestem pod wrażeniem Waszych podróży.

  Serdeczności
  sonia

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI