PROMOCJE Wielka promocja Ryanair! Wiele biletów na sezon zimowy od 39 zł w jedną stronę!

Wielka promocja Ryanair! Wiele biletów na sezon zimowy od 39 zł w jedną stronę!

ryanair-b737-800-aftertakeoff-arp

Znowu, jak co roku, Ryanair przygotował dla nas zimową promocję, w której obniża ceny biletów do wielu fajnych kierunków takich jak: Rzym Campino, Ateny, Barcelona, Alicante, Madryt, Walencja i Porto. Jest to kilka z wielu destynacji, biorących udział w akcji a resztę można będzie znaleźć pod linkiem który znajdziecie na końcu artykułu.

Porada: Bardzo często zarówno Ryanair jak i Wizzair jak i regularne linie wybierają na czas swoich promocji święta i długie weekendy. Zauważyliście? Jest to podobno spowodowane tym, że w tym czasie więcej z nas ma czas odetchnąć od pracy, często snuje plany urlopowe, szuka dłuższego odpoczynku, ma większą motywację do kupowania biletów z wyprzedzeniem.

Lecz jeszcze przed rozpoczęciem poszukiwania okazji, należałoby przypomnieć, iż przewoźnik, realizujący te połączenia, na pokład swoich maszyn pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach nie przekraczających 55 x 40 x 20 cm. Czyli jak to się przyjęło w żargonie latających tanimi liniami – „duży podręczny”.

Propozycje lotów:

Barcelona – 187 zł

barcelona

Rzym (Campino) – 115 zł


rzym

Walencja – 180 zł
walencja

Porto – 180 zł
porto

Madryt – 186 zł
madryt

Ateny – 178 zł
ateny

Aliacante – 200 zł
aliacante

Resztę lotów możecie znaleźć pod tym adresem.

Jeden komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dołącz do naszego newslettera!

Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI