PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Kto planował Azję Środkową? Kirgistan za 1097 i 1157zł

Kto planował Azję Środkową? Kirgistan za 1097 i 1157zł

kirgistan azja środkowafot. Vitaliknyc / wikimedia commons CC

Nowa pula biletów na sezon zimowy 2015 pozwala na upolowanie świetnych cen na Azję Środkową a konkretnie bezwizowy dla Polaków Kirgistan. Co prawda w marcu w tym rejonie Azji temperatury mogą być ekstremalne (bardzo zimno w nocy, trochę ciepło za dnia), ale dla osób, które marzyły o tym rejonie świata – nie będzie to przeszkoda.

Najtaniej, bo za świetne polecimy do Biszkeku z Wiednia i Berlina liniami Pegasus (tani dojazd na przykład polskimbusem.com)

Loty odbywają się oczywiście z przesiadką w Stambule. Możecie więc tak dobrać sobie loty, by zrobić sobie dzień-dwa przerwy z największym mieście Turcji. Albo z wygodną 2-3 godzinną przesiadką na lotnisku SAW. Promocyjne ceny lotów obowiązują do 24 marca włącznie.  Lot odbywa się z bagażem do 20 kg.

Przykładowa rezerwacja z Berlina za 1097 zł

biszkekberlin

Przykładowa rezerwacja z Wiednia za 1157 zł

wiedenbiszkek

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI