PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje w Wizzair Nietypowe: Bajkowa Kapadocja zimą. 213 zł w dwie strony z Budapesztu!

Nietypowe: Bajkowa Kapadocja zimą. 213 zł w dwie strony z Budapesztu!

kapadocja zimafot. Atsuhiko Takagi / flickr.com / CC

Do popełnienia tego wpisu na naszym mikroblogu z okazjami zainspirował nas fotograf Piotr Trybalski, zachwalający na swoim facebooku zimową Kapadocję. Racja. Ta legendarna kraina ma swój urok zimą, większość hoteli i hosteli (nawet te wykute w skałach) ma już ogrzewanie, więc można śmiało o tym pomyśleć.

Może narty biegowe? Może lodospady? Może zimowy plener fotograficzny? Kapadocja czeka z lotami przez Stambuł do Kayseri (Cezarea) za świetne 213 zł z Budapesztu. Do Budapesztu dolecimy tanimi liniami z Polski (Warszawa) lub dojedziemy liniami polskibus.com + pociąg z południa.

Na pewno będzie potrzebny jeden nocleg w Stambule na początku. Powrót możliwy bez przystanku w Stambule (40 min). Natomiast świetne ceny w styczniu to reguła. Możecie inaczej kombinować przeloty ze Stambułu do Kaiseri. Wszystkie są za około 45 zł.

Nasze posty o Kapadocji: » Selime i Wąwóz Ihlara » Goreme i okolice – największe atrakcje, mapa » Trekking po kapadockich dolinach – fotogaleria 

Przykładowa rezerwacja:

kayseri

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI