PROMOCJE Promocje tanich lotów i biletów lotniczych Promocje lotów egzotyka Ostatnie 3 dni promo w Qatar. Tania Azja i Afryka!

Ostatnie 3 dni promo w Qatar. Tania Azja i Afryka!

qatara airways

Ostatnie 3 promocje w Qatar Airways. Biorąc pod uwagę mnogość kierunków oraz klasę przewoźnika – warto pomyśleć nad którymś z kilkunastu lotów z Warszawy do Azji lub Afryki. Zwłaszcza na kierunku do Indii czy Tajlandii. No i cena jak na RPA (Kapsztad) wyjątkowo atrakcyjna.

Po 6-dniowej promocji KLM we wrześni teraz delikatnie (ale nie aż z takim rozmachem) do promocji zachecają linie z Zatoki Perskiej. I np. taki Quatar kusi bezpośrednimi lotami z Warszawy z przesiadką w Dausze.

Promocja dotyczy głównie lotów jesienią i zimą (poza okresem Świąt). Zaoszczędzisz rezerwując bilet do 12 października na podróże w okresie od 09 października 2014 do 31 stycznia 2015

Indie za 1784 zł – sprawdź i kup >>

bombajkatar

Tajlandia za 1986 zł – sprawdź i kup >>

bangkok

RPA (Kapsztad!) za 2260 zł – sprawdź i kup >>

rpakatar

Chiny, Australia, Afryka, Zatoka Perska i inne. Zobacz wszystkie kierunki i ceny >>

tagi:
Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI