Uncategorized Na wiosnę do urokliwej Toskanii. 4 dniowa wycieczka dla 2 osób za 997 zł (przeloty + hotel + auto)

Na wiosnę do urokliwej Toskanii. 4 dniowa wycieczka dla 2 osób za 997 zł (przeloty + hotel + auto)


Świetna propozycja aby wybrać się we dwójkę do przepięknej i urokliwej Toskanii. W tej promocji oferujemy wam przelot z Wrocławia, zakwaterowanie ze śniadaniem wliczonym w cenę oraz auto aby móc poruszać się swobodnie po Toskanii i jej okolicach. (Oczywiście można zrezygnować z wynajmu auta co będzie skutkowało obniżeniem całkowitego kosztu wycieczki oraz trudnościami z dostaniem się do hotelu z lotniska).

W podróż do malowniczej Toskanii zabierze nas irlandzki przewoźnik Ryanair (oznacza to, że nie trzeba posiadać żadnego członkostwa aby zakupić bilety w promocyjnych cenach) który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 20 cm oraz 35 x 20 x 20 cm.

Poniżej podajemy cały plan wycieczki:

  • Przeloty z Wrocławia do Bolonii 22 – 26 marca za 288 PLN/2 osoby
  • Zakwaterowanie z codziennymi śniadaniami w Hotel Flowers za 520 PLN/2 osoby/4 noce  (podatki oraz dodatkowe opłaty wliczone w cenę)
  • Wypożyczenie auta za 189 PLN

Całkowity koszt: 997 zł /2 osoby (498,5 zł /1 osoba)

Dokonaj rezerwacji biletów lotniczych

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Dokonaj rezerwacji samochodu

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI