PROMOCJE Super ceny na lot czarterowy do Mombasy. Kenia z Warszawy za 1399 zł.

Super ceny na lot czarterowy do Mombasy. Kenia z Warszawy za 1399 zł.

Elephants’ migration through an african savanna. Kenyan Mountains and a beautiful sky at the horizon. Tsavo National Park – Kenya 2007.


Bardzo fajna cena na bezpośredni czarterowy lot do Mombasy z Warszawy. Jest to też o tyle dobra propozycja ponieważ wylot mielibyśmy dopiero pod koniec marca więc nie trzeba by było załatwiać wszystkiego na ostatni moment 🙂

W podróż zabierze nas biuro podróży TUI, które na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą jedne bagaż podręczny o wymiarach 55x40x20 cm i jeden przedmiot osobisty np. laptop. W podróż będziemy mogli również zabrać ze sobą bagaż rejestrowany do luku bagażowego o masie nie przekraczającej 16 kg.

Ważne: Obywatele polscy udający się do Kenii muszą mieć wizę pobytową, o którą można ubiegać się na stronie https://evisa.go.ke/evisa.html lub na granicach kenijskich. Koszt wizy to 50 USD. Dzieci poniżej 16 roku życia zwolnione są z obowiązku wizowego pod warunkiem, że podróżują z opiekunami.

Dokonaj rezerwacji biletów

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w Mombasie

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI