Uncategorized Na majówkę do Honolulu w niskiej cenie ? Dlaczego nie! Hawaje z Warszawy za jedyne 2508 zł!

Na majówkę do Honolulu w niskiej cenie ? Dlaczego nie! Hawaje z Warszawy za jedyne 2508 zł!


Nie macie jeszcze żadnych planów na majówkę? Nie? To świetnie, ponieważ teraz proponuje wam podróż do „raju na ziemi” – Hawaje. I to w bardzo niskiej cenie za 2058 zł z Warszawy. Do wyboru będziecie mieli dwie linie lotnicze: KLM lub Delta Airlines w tej samej cenie.

W podróż do tego pięknego miejsca zabiorą nas: holenderski KLM, który na pokład swoich samolotów pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 55x25x35 cm, jeden przedmiot osobisty (np. torebka lub torba od laptopa) oraz bagaż rejestrowany do luku o masie 23 kg, drugą opcją jest amerykańska linia lotnicza Delta Air Lines, która na pokład samolotów pozwala zabrać jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 56x36x23 cm oraz bagaż rejestrowany o masie 23 kg.

Dokonaj rezerwacji biletów


Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w Honolulu

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI