PROMOCJE Poczujcie klimat samby. Tanie loty do Brazylii + hotel ze śniadaniem w Rio de Janeiro z Warszawy już za 2524 zł od osoby.

Poczujcie klimat samby. Tanie loty do Brazylii + hotel ze śniadaniem w Rio de Janeiro z Warszawy już za 2524 zł od osoby.


Skorzystajcie z dobrej okazji na tanie loty do Brazylii, a konkretniej do Rio de Janeiro. Podczas podróży będziecie mogli zobaczyć pomnik Jezusa Chrystusa lub dzielnicę Copacabana, gdzie znajduje się plaża rozciągająca, się aż na 4 km! Pakiet lot + hotel ze śniadaniem za 2524 zł od osoby.

W podróż wybierzecie się z KLM Royal Dutch Airlinesna pokład których możecie zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 35 x 25 cm oraz jedną sztukę przedmiotu osobistego (np. torba na laptopa) o wymiarach 40 x 30 x 15 cm (łączna waga bagażu oraz przedmiotu osobistego nie może przekroczyć 12 kg), za bagaż rejestrowany natomiast trzeba dodatkowo zapłacić.

Prezentuję plan podróży w zamyśle, którego w podróży biorą udział dwie osoby:

  • Termin podróży: 18.11 – 26.11.2019 r.
  • Przelot na trasie: Warszawa – Rio de Janeiro – Warszawa, 3832 zł/ 2 osoby (1916 zł/ osoba)
  • Zakwaterowanie w hotelu ze śniadaniem Hotel Atlantico Prime za 1216 zł/ 2 osoby (608 zł/ osoba)

RAZEM: 5048 zł/ 2 osoby (2524 zł/ osoba)

 

Dokonaj rezerwacji biletów lotniczych

 

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI