PROMOCJE Piaszczyste plaże i prażące słońce. Miami z Warszawy już za 1627 zł.

Piaszczyste plaże i prażące słońce. Miami z Warszawy już za 1627 zł.


Świetna okazja aby na początku listopada wybrać się w podróż do Miami w USA oraz złapać trochę słońca którego jest tam pod dostatkiem, podczas gdy w Polsce najprawdopodobniej będzie wtedy dość deszczowo. Bardzo fajna cena bo 1627 zł za lot z przesiadkami do Miami z Warszawy.

Linią która zabierze nas do tego słoneczengo miejsca jest włoski przewoźnik, Alitalia który pozwala zabrać ze sobą bagaż podręczny o wymiarach 55 x 25 x 35 cm oraz bagaż rejestrowany o masie 23 kg. Podczas podróży będzie nas czekać przesiadka na lotnisku w Rzymie co może posłużyć temu aby choć na chwilę odwiedzić to miasto.

Przy okazji polecamy jeszcze nasz przewodnik po Rzymie: Śniadanie w domu, obiad w Rzymie, kolacja w domu. Czyli nasza jednodniówka.

Ważne: Należy pamiętać o obowiązku wizowym którym są objęci obywatele Rzeczypospolitej.

Dokonaj rezerwacji biletów

Warto również rozejrzeć się za zakwaterowaniem w Miami

Dokonaj rezerwacji zakwaterowania

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI