PROMOCJE Afryka dzika jeszcze nie odkryta, więc wybierzcie się tam w niskich cenach. Krótki przegląd tanich lotów z Berlina do krajów Afryki od 1583 zł.

Afryka dzika jeszcze nie odkryta, więc wybierzcie się tam w niskich cenach. Krótki przegląd tanich lotów z Berlina do krajów Afryki od 1583 zł.

Elephants’ migration through an african savanna. Kenyan Mountains and a beautiful sky at the horizon. Tsavo National Park – Kenya 2007.


Wybierzcie się w podróż do przepięknej Afryki, która nie została jeszcze zadeptana w całości przez turystów. W propozycjach możecie znaleźć m.in. Etiopię, Namibię, Kenię oraz RPA. I to wszystko w niskich cenach od 1583 zł z wylotem z Berlina.

Wykaz linii lotniczych oraz informacji o bagażu znajdziecie w tabelce poniżej:

Linia lotnicza Bagaż podręczny Bagaż rejestrowany
KLM  55 x 35 x 25 cm 23 kg
British Airways 56 x 45 x 25 cm 23 kg
Iberia Max. 115 obw. 23 kg
Eurowings 55 x 40 x 23 cm 23 kg

 

Ważne: Pamiętajcie również o obowiązku wizowym jaki spoczywa na obywatelach RP. Wszystkie informacje możecie znaleźć na stronie Polak za Granicą.

Dokonaj rezerwacji biletów do Etiopii

Dokonaj rezerwacji biletów do Kenii

Dokonaj rezerwacji biletów do Namibii

Dokonaj rezerwacji biletów do RPA

Napisz pierwszy komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

    Dołącz do naszego newslettera!

    Hej! I jak Ci się podoba na naszym blogu? Jeśli wszystko OK to mamy propozycję: Dołącz do ponad 13o tys. śledzących nas osób. Wysyłamy mail jedynie raz na tydzień. Zero spamu, tylko nowe wpisy, super okazje, triki, promocje lotnicze i podróżnicze poradniki. *POLITYKA PRYWATNOŚCI